Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 23 maja 2021

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny. Kościół modli się, aby Duch Św. dał nam głębiej zrozumieć tajemnicę Eucharystii i doprowadził nas do całej prawdy.
2. Dzisiaj o godz. 1230 dzieci z kl. III przystąpią do I Komunii św. Bóg zapłać rodzicom za piękną dekorację kościoła.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Eryk Józef Wachowicz kaw z par tut i Aneta Paś panna z par. św. Rodziny z Wyszkowa zap. II, Sebastian Roicki kaw z par tut i Kinga Kielak panna z par św. Stanisława BM w Postoliskach.
4. Przypominam o nabożeństwach majowych to już ostatni tydzień od jutra do piątku i w Niedzielę o godz. 1730, a sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam.
5. Jutro drugi dzień tzw. Zielonych Świąt – Święto Maryi Matki Kościoła. Msza św. wyjątkowo o godz. 1800 z racji białego tygodnia.
6. W środę Dzień Matki! Modlimy się za wszystkie Mamy. Polecamy Bogu nasze Mamy żyjące i zmarłe!
7. W czwartek 27 maja Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godz. 1800 w czasie Mszy św. modlić się będziemy w intencji kapłanów i o powołania.
8. W przyszłą Niedzielę o godz. 1100 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. spowiedź dzieci i rodziców w sobotę od godz. 1130.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy
10. Jednorazowe maseczki, można otrzymać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii
11. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Szczególne podziękowania dla Pana Wojciecha Relugi za umycie ogrodzenia wokół kościoła.
12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.