Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Zwykła - 31 stycznia 2021

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Jakub Ostapowicz kaw i Klaudia Jaszewska panna oboje z par tut.
2. We wtorek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w godzinach: 9.00 i 16.00 . Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji Sióstr i Braci Zakonnych. Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Podczas każdej Mszy – poświęcenie gromnic.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej i w środę od godz. 10.00 zapraszam panów do rozebrania dekoracji świątecznych. Już dzisiaj składam serdeczne Bóg zapłać.
4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godziny 15.30. W piątek idę do chorych o godz. 10.00. W sobotę Msza wynagradzająca o godzinie 8.30, następnie różaniec.
5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – pierwsza Niedziela miesiąca.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Bóg zapłać” również za ofiary złożone podczas Mszy św. kolędowych.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Rafała Osmoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
10. W tym Roku wizyta duszpasterska zwana kolędą będzie następujący przebieg zapraszam do kościoła na Mszę św. i modlitwę w intencji mieszkańców określonych ulic. Po Mszy św. rozdanie pamiątek kolędowych.

PLAN KOLĘDY:
1 II Poniedziałek ul. Poniatowskiego, Czackiego, Sobieskiego, Lenartowicza Broniewskiego.
3 II Środa ul. Targowa.
4 II Czwartek ul. Mickiewicza, Słowackiego, Batorego.
5 II Piątek wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w wyznaczonym terminie.

Msze św. kolędowe odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 16.30
Serdecznie zapraszam.