Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna - 3 maja 2020

1. Przypominam, że w naszej świątyni może przebywać 19 osób jednocześnie. Wszystkim którzy się nie zmieszczą proponuję, żeby pozostać na zewnątrz świątyni.
2. Dzisiejsza niedziela to I NIEDZIELA maja, a zarazem nasz parafialny odpust po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Majowe. Przeżywamy również Święto Konstytucji 3 Maja! Bogu i Matce Najświętszej polecamy naszą umiłowaną Ojczyznę!
3. Dzisiejsza Niedziela to także Niedziela Dobrego Pasterza modlimy się o Powołania kapłańskie, zakonne i misyjne również z naszej parafii.

4. Trwa miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17.30. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej. Zachęcam do majówek przy kapliczkach, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa.
5. W poniedziałek wspomnienie Św. Floriana, patrona naszej diecezji.
6. We wtorek 5 maja przypada I rocznica śmierci. Ks. Jerzego Dębowskiego Msza św. godz.18.00
7. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca w czasie nabożeństwa majowego modlimy się o powołania.
8. W piątek 8 maja Uroczystość Św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
9. Zachęcam do czytania tygodnika Idziemy.
10. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
11. Wszystkim parafianom i gościom w tym trudnym czasie pandemii życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
12. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Jolantę Wrzesińską. Wieczny odpoczynek…