Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna - 25 kwietnia 2021

1. Dziś 4 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza, którą obchodzimy w Kościele jako Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania. Podczas całego tygodnia będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, również z naszej parafii.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Klaudii Jaszewskiej i Jakubowi Ostapowiczowi za kwiaty zdobiące nasz Kościół.
3. W sobotę 1 maja wspomnienie Św. Józefa Robotnika, rozpoczynamy miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17.30. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.
4. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Msza Św. wynagradzająca, po majowym różaniec.
5. Przyszła niedziela jest też I NIEDZIELĄ miesiąca. Nabożeństwo adoracyjne połączone z Majowym o 17.30, po Mszy św. godz.9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Jest to dzień flagi, pamiętajmy o wywieszeniu flagi.
6. W przyszły poniedziałek 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00, 12.00 - Suma odpustowa którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Piotr Główka proboszcz par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie i 18.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. W związku z rozszerzającą się pandemią wojewoda przekazał burmistrzom i straży pożarnej jednorazowe maseczki, które zostały przekazane parafiom, można je otrzymać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Barbarę Bralewską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…