Ogłoszenia parafialne III Niedziela Zwykła - 26 stycznia 2020

1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca po Mszy św. Różaniec i Adoracja. O godz. 10.00 zapraszam do pomocy przy rozbieraniu dekoracji świątecznych.
2. Najbliższa niedziela to Święto Matki Bożej Gromnicznej również I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. W środę o godz. 17.00 w szkole na sali gimnastycznej jasełka w wykonaniu naszych uczniów, zapraszam w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów.
4. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do pomocy przy rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowych.
5. W przyszłą Niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
7. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
8. Składamy staropolskie Bóg zapłać za wspólną modlitwę, miłe spotkania i ofiary składane w czasie wizyty duszpasterskiej. Jeśli ktoś z różnych przyczyn nie mógł się spotkać z kapłanem na modlitwie można w zakrystii umówić dogodny termin.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.