Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła - 17 stycznia 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 koncert kolęd w wykonaniu p Alicji Mieszało. Serdecznie zapraszam.
2. W poniedziałek rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, pod hasłem Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc (J 15,1–17).\3. W przyszłą niedzielę (24 stycznia) zbiórka do puszek dla Chorwacji dotkniętej trzęsieniem ziemi.
4. W środę przypada 3 rocznica Ingresu Biskupa Romualda Kamińskiego do naszej Diecezji. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
5. W czwartek 21 I będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadkach w modlitwie.
6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii Św. i ich rodziców, po Mszy św. spotkanie.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać” również za ofiary złożone podczas Mszy św. kolędowych.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. W tym tygodniu ze względu na mrozy spotkań kolędowych w kościele nie będzie.