Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkiego Postu - 28 luty 2021

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
2. Gorzkie Żale dzisiaj i w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.30, serdecznie zapraszam.
3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek idę do chorych o godz. 10.00 Msza Św. wynagradzająca o godz. 16.00. Spowiedź od godz. 15.30. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 8.30 , następnie różaniec i adoracja.
4. W czwartek 4 marca obchodzimy wspomnienie św. Kazimierza – jest to dzień imienin Bpa seniora Kazimierza Romaniuka, pamiętajmy o modlitwie.
5. Przyszła Niedziela to I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
6. Droga Krzyżowa w piątki:
o godz.1630 – dla dzieci,
o godz. 1730 – dla młodzieży i dorosłych. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
Serdecznie zapraszam.
7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 7 III w przyszłą Niedzielę i trwać będą do środy 10 III, poprowadzi je ks. Przemysław Macios proboszcz par. Białobrzegi. Już dziś proszę o modlitwę za rekolekcjonistów i spowiedników, oraz o zarezerwowanie czasu by wziąć udział w rekolekcjach i w ten sposób przygotować się do Wielkanocy. Msze św. w czasie Rekolekcji o godz. 9.00, 16.00 i 18.00.
8. Przy ołtarzu stoi kosz „Jałmużna Wielkopostna” do którego można składać produkty żywnościowe dla najbardziej potrzebujących.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Przygoda i Elżbietę Wójcik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…