Ogłoszenia parafialne II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 3 stycznia 2021

1. Dziś I Niedziela Miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Mateusz Płochocki kaw i Anna Grzanka panna oboje z par tut.
3. W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św. Pamiętajmy, że oznakowanie naszych drzwi jest wyznaniem naszej wiary. Taca na misje. Ofiary za kadzidło i kredę będą wyrazem naszej wdzięczności panu Kościelnemu – Bóg zapłać.
4. W czwartek pierwszy miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie zakonne i misyjne od godz. 1520 spotkanie modlitewne czcicieli Krwi Chrystusa.
5. W przyszłą Niedzielę obchodzimy chrzest Pański na godz. 11.00 zapraszam rodziców z dziećmi , które były ochrzczone w minionym roku.
6. W tym Roku wizyta duszpasterska zwana kolędą będzie miała inny przebieg zapraszam do kościoła na Mszę św. i modlitwę w intencji mieszkańców określonych ulic. Po Mszy św. rozdanie pamiątek kolędowych.
-Poniedziałek - Grądy i ul powstańców do mostku.
-Wtorek - ul. Powstańców od mostku Ul. Rzeczna i Chabrowa.
-Czwartek ul. Szczęśliwa i Mała.
-Piątek ul. Bajkowa Malinowa Jesienna Rybacka.
-Sobota ul. Jagiellońska Zaciszna Al. Wolności.
Msze św. odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 a w sobotę o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.