Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu - 21 luty 2021

1. Dzisiaj pierwsze Gorzkie Żale o godz. 15.30, serdecznie zapraszam.
2. Droga Krzyżowa w piątki:
o godz. 16.30 – dla dzieci,
o godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych.
Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.
3. W przyszłą niedzielę – zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 7 III w Niedzielę i trwać będą do środy 10 III, poprowadzi je ks. Przemysław Macios proboszcz par. Białobrzegi. Już dziś proszę was o modlitwę za rekolekcjonistów i spowiedników oraz o zarezerwowanie sobie czasu by wziąć udział w rekolekcjach i w ten sposób przygotować się do Wielkanocy.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
7. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Weronikę Tryc. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…