Ogłoszenia parafialne – 30 grudnia 2018

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, jest to także święto wszystkich rodzin, dlatego podczas każdej Mszy św. nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
2. W poniedziałek 31 grudnia ostatni dzień roku 2018. O godz. 16 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne, następnie Msza św.
3. We wtorek 1 stycznia Nowy Rok – celebrujemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, jest to również światowy dzień pokoju. Msze Św. jak w każdą niedzielę.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie. W piątek Msza św. wynagradzająca o 16 . Spowiedź po południu od 15:30. Chorych odwiedzę od godz. 10.
5. W sobotę o godz. 8:30 Msza Św. wynagradzająca, następnie różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu.
6. W niedzielę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św. Taca na misje. Jest to również I Niedziela miesiąca po Mszy o godz. 11 Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
7. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta duszpasterska rodzin –tzw. kolęda
2 I Środa od godz. 9 – Grądy i od 15 ul. Rzeczna od godz. 15:30 Chabrowa
3 I Czwartek od godz. 15:30 ul. Szczęśliwa i Mała
5 I Sobota od godz. 10 Powstańców od kapliczki do Deskurowa i od Deskurowa do kapliczki.
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
8. W styczniu Msze św. w Pon. Czw. Pt i Sob. Odprawiane będą o godz. 8:30 natomiast Wt. i Śr. o godz. 15 ze względu, że w te dwa dni mam lekcje w szkole od rana a później jest kolęda.
9. 10 I w czwartek o godz. 18
młodzieży naszej parafii zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania. Mszę św. odprawi i Bierzmowania udzieli Ks. Bp Romuald Kamiński Już dziś serdecznie zapraszam.
10. Spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w piątek 4 stycznia. Obecność obowiązkowa.
11. Wszystkim parafianom życzę Szczęśliwego Nowego Roku.