Ogłoszenia parafialne – 27 stycznia 2019

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11 koncert kolęd w wykonaniu Pani Alicji Mieszało, na który serdecznie zapraszam.
2. Od poniedziałku do czwartku Msze św. odprawiane będą o godz. 8:30.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek po południu od godz. 15:30 spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu, Msza Św. wynagradzająca o godz. 16. W piątek od godz. 10 idę do chorych.
4. W sobotę 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Święto Matki Bożej Gromnicznej. UWAGA. Msze Św. o godz. 9 i 16. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji Sióstr Zakonnych. Taca na zakony klauzurowe. Z racji pierwszej soboty miesiąca po Mszy Św. o godz. 9 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej zapraszam chętne osoby do rozebrania dekoracji świątecznych.
5. Przyszła Niedziela to I miesiąca po Mszy św. o godz. 11 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Adoracyjne.
6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za miłe i życzliwe przyjęcie nas po kolędzie i za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli zaprosić księdza ustalając termin kolędy w zakrystii.
7. Zachęcam do czytania tygodnika Idziemy.
8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Sławomira Kapsa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.