Ogłoszenia parafialne – 25 listopada 2018

1. Dzisiejsza niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem. Kończy się Rok Liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 11 Akt poświęcenia Chrystusowi Królowi. Można zyskać odpust za publiczne odmówienie aktu.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas oczekiwania na Boże Narodzenie, w tym dniu poświęcę opłatki. Poświęcony opłatek z własnego kościoła jest znakiem budowania jedności wspólnoty parafialnej. Opłatki będzie można nabywać od przyszłej niedzieli w zakrystii po każdej Mszy św.

3. Roraty będą o godz. 6:45.

4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca – o godz. 8:30 Msza Św., następnie Litania do M.B. – Loretańskiej i różaniec.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.

6. Składam serdeczne podziękowanie rodzinie, która ufundowała dębową podstawę pod Figurę Matki Bożej Fatimskiej – Bóg zapłać.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.

8. Składam Serdeczne Podziękowanie wszystkim którzy składają ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.

10. W tym tygodniu na progu wieczności pożegnaliśmy śp. Eugeniusza Zdunek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Przypominamy, że w sezonie zimowym niedzielna msza wieczorna jest o godz. 16.