Ogłoszenia parafialne – 24 marca 2019

1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Nauki będą głoszone w czasie każdej Mszy św. Plan rekolekcji Pon. Wt. Śr. Msze o godz. 9.00 dla wszystkich, 10.30 - klasy V VI VII VIII i III gimn. o 12.00 – kl. 0 I II III IV i 18.30 dla wszystkich Uwaga zmiana godziny.
Spowiedź we wtorek i środę podczas każdej Mszy św. W Poniedziałek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Błagalne o Uzdrowienie, we wtorek Po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa. Rekolekcje poprowadzi Ks. Waldemar Rybicki.

2. Jutro, 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w Kościele jest to Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu przypada 27 rocznica erygowania naszej Diecezji.

3. Pamiętajmy o nabożeństwach wieko postnych. Gorzkie Żale w każdą Niedzielę o godz. 15.30.
Droga Krzyżowa w piątki:
-godz.16.30 – dla dzieci,
-godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych, a później Msza św. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.

4. Przy ołtarzu można składać dary żywnościowe do Niedzieli Palmowej, które będą przeznaczone dla potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać.

5. Zachęcam do czytania Tygodnika „Idziemy”.

6.Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli, a solenizantom i jubilatom obfitości Darów Bożych.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i wszelką życzliwość.

8.W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Franciszka Walaszka Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

9. Ogłoszenie stowarzyszenia..