Ogłoszenia parafialne – 18 listopada 2018

1. W całym Kościele przeżywamy dziś II Światowy Dzień Ubogich. Święto to zostało ustanowione przez papieża Franciszka na zakończenie Roku Miłosierdzia.

2. Dzisiaj po Mszy św. godz. 11 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 16 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

3. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego.

4. W czwartek wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki organowej, pamiętajmy w tym dniu w modlitwach o panu organiście.

5. Przyszła niedziela to ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy św. o godz. 11, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi – za odmówienie tej modlitwy można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

7. Składam Serdeczne Podziękowanie wszystkim którzy składają ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.