Ogłoszenia parafialne – 16 września 2018

1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Katechizm Kościoła Katolickiego podkreśla ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie. Roztropnie korzystajmy z ich dobrodziejstw zadbajmy też, by właściwie korzystało z nich młodsze pokolenie.

2. W naszej parafii jest to dzień wyborów do rady parafialnej po wyjściu z kościoła otrzymamy kartki z listą kandydatów z pośród tych osób wybieramy 8 stawiając przy ich nazwisku X. Wyniki wyborów będą ogłoszone dzisiaj na stronie parafialnej i jutro wywieszone w gablocie.

3. Przy wyjściu z kościoła możemy wspomóc osoby z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Wyszkowie, będą zbierały na dofinansowanie kupna samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych. Zachęcam by nie przejść obok nich obojętnie i podzielić się tym co możemy. Bóg zapłać.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Przemysław Nasiadko i Eliza Cierlica oboje z parafii tutejszej.

5. We wtorek 18 IX wspominamy św. Stanisława Kostkę – patrona dzieci i młodzieży.

6. W sobotę spotkanie ministrantów i tych chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu. Serdecznie zapraszam, na godz. 10:00.

7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 pierwsze spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców, natomiast po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

8. Serdecznie dziękuję tym osobom, które pomagały w minionym tygodniu w pracach porządkowych w kościele i na plebanii.

9. Trwają prace związane z wymianą instalacji elektrycznej w naszym kościele.

10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom które złożyły ofiarę na remont instalacji elektrycznej. Kilka osób pytało o nr konta parafialnego, można go otrzymać w zakrystii.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.