Ogłoszenia parafialne – 14 października 2018

1. Dziś w Kościele w Polsce świętujemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: "Promieniowanie Ojcostwa.” Wspominamy 40-tą rocznicę wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, która przypada 16 października.

2. Wspieramy fundusz stypendialny fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspomagający naukę młodzieży zdolnej, ale pochodzącej z mniej zamożnych rodzin. Ofiary na ten cel są zbierane po każdej Mszy św. do puszek przed kościołem.

3. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku.

4. Dziś także pamiętamy o Nauczycielach i Wychowawcach, którzy obchodzą swoje święto. Wspieramy Ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą dziękując Im za trud nauczania.

5. Trwa miesiąc październik przypominam o Nabożeństwach Różańcowych i zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.

6. Od dzisiaj są przyjmowane intencje mszalne na rok 2019.

7. W przyszłą Niedziele po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, a po Mszy o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

8. Pod są chórem rozłożone są kartki na Wypominki za Zmarłych ROCZNE lub LISTOPADOWE, po wypełnieniu, składamy je w zakrystii. W listopadzie będziemy modlić się za Zmarłych polecanych w Wypominkach LISTOPADOWYCH od wtorku do piątku o godz. 17:00, w poniedziałek i sobotę po Mszy św. o 8:30. Wypominki ROCZNE przez wszystkie niedziele.

9. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na remont instalacji elektrycznej.

10. Przyszła Niedziela jest Niedzielą Misyjną, będziemy gościć ks. Misjonarza, taca w tym dniu na Misje.

11. Wspólnota Gloriosa Trinita serdecznie zaprasza na Międzynarodową Kongregację Ruchu, która odbędzie się 20 października w Hali Sportowej WOSiR w Wyszkowie w godz. 10:00 – 20:30.

12. Od listopada Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 16:00.

13. Ogłoszenie Wodociągów Wyszków. W związku z przebudową sieci wodociągowej na ulicy Sienkiewicza realizowaną w ramach inwestycji „Budowa obwodnicy śródmiejskiej Wyszkowa” w dniach: 15 października (poniedziałek) od godz. 22.00. do godz. 12.00. 16 października (wtorek) nastąpi przerwa w dostawie wody!

14. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

15. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.