Ogłoszenia parafialne – 11 listopada 2018

1. Dziś w niedzielę 11 listopada przypada Święto Niepodległości (100 rocznica odzyskania niepodległości). Modlimy się za tych, którzy oddawali życie za wolność Polski i za tych, którzy kształtują jej współczesność, po Mszy św. o godz. 11:00 koncert Pieśni Patriotycznych.

2. Dziś zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan.

3. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. godz. 11:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 16 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

4. Ks. bp Romuald Kamiński zaprasza wszystkich jubilatów obchodzących w tym roku 50-lecie i 25-lecie zawarcia związku małżeńskiego na dziękczynną Eucharystię dnia 17 listopada w sobotę o godzinie 12:00 do Bazyliki katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana.

5. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

7. Składam Serdeczne Podziękowanie wszystkim którzy składają ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.