Ogłoszenia parafialne – 10 marca 2019

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Pamiętajmy o nabożeństwach wiekopostnych. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15:30. Droga Krzyżowa w piątki:
a. godz.16:30 – dla dzieci,
b. godz. 17:30– dla młodzieży i dorosłych, a później Msza św. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.
Od Środy Popielcowej do pierwszej niedzieli Wielkiego Postu włącznie trwają będą Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
2. W Środę Popielcową rozpoczął się także Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
3. W środę VI rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o modlitwie.
4. W przyszłą niedzielę o godz. 11 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
5. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Tomasz Karłowicz kaw. i Katarzyna Śliwińska panna, oboje z par św. Wojciecha w Wyszkowie.
6. Przy ołtarzu można składać dary żywnościowe, które będą przeznaczone dla potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać.
7. Od III Niedzieli Wielkiego Postu rozpoczniemy Rekolekcje, plan podany będzie w przyszłą niedzielę.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i wszelką życzliwość. BÓG ZAPŁAĆ Panu Radosławowi Rzemek z Drogoszewa za wykarczowanie karp po wyciętych drzewach.
9. Do końca kwietnia wypełniając swój PIT podatkowy możemy przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego. Najważniejsze, abyśmy skorzystali z możliwości przekazania 1% zgodnie ze swoją wolą na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.
10. Zachęcamy do czytania Tygodnika „Idziemy”.
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli, a solenizantom i jubilatom obfitości Darów Bożych.