Wróć do listy

Ogłoszenia Na XIII Niedzielę Zwykłą - 30.06.2024 r.

1. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe serdecznie zapraszam.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Jakub Szewczyk kaw. z par. tut. i Karolina Kokosza panna z par. Świętej Rodziny w Wyszkowie, Albert Daniel Nida kaw. z par. Miłosierdzia Bożego w Mostówce i Klaudia Anna Wyszyńska panna z par tut.
3. Przypominam, że od lipca do końca sierpnia Msze święte wieczorne odprawiane będą o godz. 1900.
4. Przez cały miesiąc lipiec 15 min przed Mszą św. będzie odmawiana Litania do Krwi Chrystusa.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre, święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek, idę do chorych o godz. 1000, Msza wynagradzająca o godz. 1900. Spowiedź od 1830. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 830, następnie różaniec i adoracja. 
6. Najbliższa Niedziela to I miesiąca po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej ścieżce. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.