Wróć do listy

Ogłoszenia Na XI Niedzielę Zwykłą - 16.06.2024 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie od wtorku do piątku i w Niedzielę o godz. 1730 w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej serdecznie zapraszam.
2. Dziś zbiórka do puszek na utrzymanie parafii Św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Aleksander Bednarczyk kaw z par. św. Alojzego Orione w Warszawie i Anna Borkowska panna z par Wszystkich Świętych w Warszawie.
4. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło, by było dobrze zakończone powinno być ofiarowane Panu Bogu. W naszym kościele Msza Św. dziękczynna w czwartek dla szkół średnich o godz. 1800 i piątek o godz. 800, szkoła podstawowa. Mamy możliwość wyboru.
5. W Niedzielę obchodzimy Dzień Ojca. Składamy życzenia i modlimy się za Ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny!, a zmarłym, by Pan Jezus dał niebo.
6. Również w Niedzielę swoje imieniny obchodzi ks. Zenobiusz pamiętajmy w modlitwach o ks. Solenizancie, zapraszam na wspólną modlitwę na Mszę św. o godz. 1800 będziemy świętowali urodziny, 65 r święceń kapłańskich, 40 r pobytu w Rybienku i imieniny.
7. W Niedzielę 23 czerwca przypada 19 rocznica święceń biskupich Pasterza biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10.W minionym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Dariusza Kielaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…