Ogłoszenia Na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - 9 IV 2023

1. Nowenna do miłosierdzia Bożego, od wtorku 15 minut przed Mszą św.
2. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Świętego Triduum Paschalnego i Świąt P. Organiście Piotrowi P. Małgorzacie Maciejewskiej za ułożenie kwiatów P. Adamowi ministrantom i wszystkim którzy przyczynili się by te święta pięknie przeżyć.
3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego.
4. W Piątek z racji oktawy Zmartwychwstania nie ma postu.
5. W przyszłą niedzielę zwaną „Przewodnią” przypada Święto Miłosierdzia Bożego, jak również święto patronalne Caritas. Zostało ono ustanowione z mocy samego Jezusa, który za pośrednictwem Św. Siostry Faustyny polecił obchodzenie święta Miłosierdzia w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Warto też wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W przyszłą Niedzielę odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przed Komunią św. po wieczornej Mszy św. młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz   naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. Zachęcam do czytania Tygodnika  „Idziemy”.