Wróć do listy

Ogłoszenia Na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego - 19.05.2024r.

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny. Kościół modli się, aby Duch Św. dał nam głębiej zrozumieć tajemnicę Eucharystii i doprowadził nas do całej prawdy. W przyszłą niedzielę kończy się okres komunii św. wielkanocnej.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Patrycji Łukaszewicz i Krzysztofowi Szwarc i dzieciom I komunii za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Dzisiaj o godz. 1230 dzieci z kl. III przystąpią do I Komunii św. Bóg zapłać rodzicom za piękną dekorację i posprzątanie kościoła  i terenu wokół.
4. Jutro drugi dzień tzw. Zielonych Świąt – Święto Maryi Matki Kościoła. Msza Św. wyjątkowo ze względu na biały tydzień o godz. 1800.
5. W naszym kościele nabożeństwa majowe wyjątkowo w tym tygodniu codziennie  o godz. 1730, bezpośrednio Msza św. W sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam.
6. We wtorek i czwartek o godz. 1900 spotkanie dla kl. IV i ich rodziców przed rocznicą Komunii św. 
7. W czwartek - Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
8. W sobotę spowiedź dla dzieci rocznicowych, ich rodziców i rodziny od godz. 1100
9. W przyszłą niedzielę 26 maja o godz. 1100 rocznica I komunii św.
10.Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
11.Zachęcam do czytania Tygodnika  „Idziemy”.