Ogłoszenia Na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego - 21 V 2023

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przez kolejne dni majowe razem z Maryją oczekujemy na Zesłanie Ducha Świetego. Z codzienną Eucharystią i majowym nabożeństwem łączymy naszą nowennę do Ducha Świętego. Włączmy się w tę modlitw, wiedząc jak bardzo jest nam potrzebna Jego Światło i pociecha.
2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakaramentu Bierzmowania.
3. W naszym kościele nabożenstwa majowe od wtorku do piątku i w Niedzielę o godz. 17.30, a poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam.
4. W środę 24 maja Święto Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
5. W piątek Dzień Matki! Wszystkim MAMOM SERDECZNE ŻYCZENIA! Pamiętamy o naszych Mamach, tych żyjących i tych, któe Pan Bóg przywołał już do siebie, w naszych modlitwach!
6. W przyszłą niedzielę Uroczytsość Zesłania Ducha Świętego. Pamiętajmy, że kończy się okres Wielkanocny i że to ostani moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemunakazującemu spowiedź i komunię świętą.
7. W naszym kościele Uroczystość I Komunii świętej dzieci z kl III o godz. 12.30, spowiedź dla dzieci, rodziców i rodziny w sobotę o godz. 11.00.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę
Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a matka Boża opiekowała się Wami.
9. Zachęcam do czytania Tygodnika ,,Idziemy''.