Ogłoszenia Na IV Niedzielę Wielkanocną - 30 IV 2023

1. Dziś 4 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza, którą obchodzimy w Kościele jako Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania. Podczas całego tygodnia będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, również z naszej parafii.
2. Jutro 1 maja wspomnienie Św. Józefa Robotnika, rozpoczynamy miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 1730. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.
3. We wtorek 2 V dzień flagi, pamiętajmy o wywieszeniu flagi.
4. W środę 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz. 900, 1200 - Suma odpustowa którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Jacek Turek proboszcz par. Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu i 1800. Nabożeństwo majowe o godz. 1730.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre święte i liczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek idę do chorych o godz. 1000 Msza wynagradzająca o 1800. Spowiedź od 1730. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 830, następnie różaniec i adoracja.
6. W sobotę Msza św. o godz. 1200 na Cmentarzu za zmarłych w ramach odpustu parafialnego – serdecznie zapraszam.
7. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy Nowennę do św. Andrzeja Boboli – patrona Polski będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny.
8. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne, będą zbierane również ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
11.Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
12. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Franciszka Kowalskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…