Ogłoszenia Na II Niedzielę Wielkiego Postu – 5 III 2023

1. W naszym kościele przez cały Wielki Post będzie stał kosz do którego będzie można składać dary, które będą przekazane dla potrzebujących.
2. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1530.
Droga Krzyżowa w piątki:
a.godz.1630 – dla dzieci,
b. godz. 1730 – dla młodzieży i dorosłych. Po tej Drodze Krzyżowej Msza św. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne, będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.
4. Dzisiaj również zbiórka do puszek na dzieło misyjne „Ad gentes”
5. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy od III Niedzieli Wielkiego Postu od 12 III do 15 III Poprowadzi je ks. Andrzej Piotrowski – proboszcz parafii w Dąbrówce już dziś zarezerwujmy sobie czas. Proszę o modlitwę, za ks. rekolekcjonistę, spowiedników i parafię. Rekolekcje pon, wt, i śr o godz. 900 i 1030 szkoła podstawowa o 1600 i 1800 dla wszystkich serdecznie zapraszam.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami